Možnosti platby a čísla účtov

Vážení klienti,
u nás máte možnosť nasledovných platieb:


1. Cez internet banking (napr. TatraPay, VUBePlatby...,najrýchlejší a bezpečný spôsob, bez poplatkov)
V prípade, že si zvolíte túto možnosť a Váš účet sa nachádza v rovnakej banke, zaplatená suma nám bude okamžite prevedená (s výnimkou večerných hodín, kedy banky robia zúčtovanie zvyčajne medzi 22,00-24,00 hod). Po pripísaní Vami zaplatenej čiastky na náš účet ihneď začneme vybavovať Vašu objednávku. Informáciu o pripísaní Vašej platby na náš účet dostávame od banky spravidla na ďalší pracovný deň po jej odoslaní z Vášho účtu. Je to rýchly a bezpečný spôsob platby.

2. Kreditnou kartou (najrýchlejší a bezpečný spôsob, bez poplatkov, z akejkoľvek banky)
Takisto, ako vyššie uvedený spôsob platby, aj toto je bezpečný a rýchly spôsob platby, pri ktorom Vás ale aplikácia nepresmeruje do Vami zvolenej banky, ale zadávate údaje Vašej platobnej karty pre úhradu. Po pripísaní Vami zaplatenej čiastky na náš účet ihneď začneme vybavovať Vašu objednávku. Informáciu o pripísaní Vašej platby na náš účet dostávame od banky spravidla na ďalší pracovný deň po jej odoslaní z Vášho účtu. Komunikácia prebieha šifrovane, pre čo najvyššiu ochranu voči zneužitiu platobnej karty.

3. V hotovosti na predajni (rýchly a bezpečný spôsob)
Môžete si zvoliť aj doručenie tovaru na vybranú predajňu Motoexpert. V tomto prípade neplatíte dopravné za kuriéra, ale treba počítať s tým, že ak sa v momente objednávky tovar nenachádza na Vami vybranej prevádzke, je nutné rátať s časom na jeho dopravu, čo je bežne 1-5 pracovných dní.  Z hľadiska dopravy je to najlacnejší spôsob, keďže za túto neplatíte, ale čas potrebný na dodania sa môže oproti zasielaniu kuriérom predĺžiť, v závislosti na rozvozoch tovaru v danom čase.

4. Na dobierku (bezpečný spôsob)
Ak sa rozhodnete nechať si poslať tovar na dobierku, v tomto prípade platíte jeho plnú cenu, dopravné a príplatok za dobierku v okamihu jeho doručenia. Je to bezpečný, ale z hľadiska platby sa dopravu najdrahší a pomalší spôsob, a to hlavne v predvianočnom období. Pokiaľ Vám záleží na rýchlosti dodania tovaru, odporúčame zvoliť jednu z predošlých troch možností.

5. Platba prevodom priamo na účet (rýchly a bezpečný spôsob, bez poplatkov)
Pri platbe prevodom môžete poslať úhradu na niektorý z našich účtov:

Pozn.: č.objednávky = variabilný symbol úhrady !!!
Ak nezadáte pri platbe variabilný symbol, nebudeme vedieť priradiť Vašu úhradu k Vašej objednávke, a vybaviť ju!

Postup:
- objednajte si klasicky tovar cez e-shop
- vyberiete si pri odosielaní objednávky ako platbu "prevod"
- ak sa jedná o položky, ktoré máme fyzicky skladom (dostupnosť označená ako "ihneď"), môžete zaslať platbu priamo na náš účet.
- ak sa jedná o položky, ktoré sú dostupné (dostupnosť označená počtom dní, napr. 1-3 dni), alebo nie sú dostupné, odporúčame počkať na potvrdenie dostupnosti celej Vašej objednávky z našej strany. Ak ju potvrdíme, môžete vykonať úhradu prevodom.

Čísla účtov na úhradu objednávky:

Banka: Tatra Banka
Číslo účtu: SK9211000000002621191339
SWIFT: TATRSKBX 

Banka: ČSOB
Číslo účtu: SK9275000000000502413673
SWIFT: CEKOSKBX

Banka: VÚB
Číslo účtu:SK5502000000001964365551
SWIFT: SUBASKBX

Odber noviniek
Newsletter
© 2014 ČESMAD Slovakia Všetky práva vyhradené!